4

4


بهره گیری از سقف های متحرک پارچه ای برای استادیوم های ورزشی

 

بارش برف، باران، گرما و سرمای شدید و وزش باد، همواره از مشکلات مسابقات ورزشی که در فضای باز انجام می شوند به حساب می آید. این مشل به خصوص برای تماشاچیان بسیار آزاردهنده است.

3 1

سقف متحرک برای استادیوم 

در ورزش هایی مانند تنیس، فوتبال و … که امکان اجرای آن ها در فضاهای بسته وجود ندارد، باید برای رفع این مشکلات، راه حل هایی در نظر گرفت.

یکی از راه هایی که می توان برای رفع مشکلات ذکر شده از آن ها استفاده کرد، استفاده از سقف های متحرک پارچه ایدر استادیوم هاست.

مثلا یک مسابقه حساس تنیس را در نظر بگیرید که در فصل زمستان در حال برگزاری می باشد، بعد از گذشت چند ست، باران یا برف شدیدی شروع به باریدن می کند، در این شرایط یا باید تا زمان بند آمدن برف و باران بازی به تعویق بیفتد یا در آن شرایط بازی ادامه پیدا کند که این مساله موجب نارضایتی تماشاگران و ایجاد مشکلاتی برای آن ها می شود.

4

برای رفع این مشکل و برای جلوگیری از کاهش کیفیت برگزاری مسابقات و همچنین راحتی بیشتر تماشاگران، همانطور که گفته شد می توان از سقف های متحرک پارچه ای استفاده کرد تا در صورت لزوم، سقف قسمت تماشاگران بسته شده و مشکلی برای آن ها ایجاد نشود.

این سقف ها با قابلیت باز و بسته شدن، در عین ظاهر مناسب، بسیار مقاوم بوده و در برابر شدیدترین بارش ها و طوفان ها، از خود مقاومت نشان می دهند و می توان با استفاده از آن ها، یک بازی با کیفیت و جذاب را بدون مشکل نظاره کرد.

کارشناسان ما در شرکت سایه بام، می توانند شما را در ارائه برترین خدمات برای انتخاب بهترین و کیفیت ترین سقف های پارچه ای و چگونگی استفاده از آن ها راهنمایی کنند.

منبع : گروه تحقیقات و توسعه شرکت سایه بام ، اولین تولیدکننده سقف متحرک و شیشه متحرک در ایران

به این پست امتیاز دهید
[امتیاز کل: ۱ امتیاز میانگین: ۵]
ادامه مطلب  چگونگی ارزیابی کیفیت سقف های متحرک

سقف متحرک

اجرای سقف اتوماتیکاجرای سقف جمع شواجرای سقف جمع شوندهاجرای سقف جمع شونده پارچه ایاجرای سقف متحرکاجرای سقف متحرک شیشه ایامکانات سقف جمع شوندهدوام و عمر مفید سقف های متحرکسقف اتوماتیکسقف پارچه ایقیمت سقف متحرک

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × دو =

43 − 39 =

>> تماس با سایه بام <<