3 6

۳ ۶


سقف متحرک آلومینیومی چیست؟

 

از آنجا که سبک زندگی در شهرها روز به روز در حال تغییر و پیشرفت است، گروه فنی و مهندسی سایه بام بر آن شد با توجه به دانش تخصصی در زمینه طراحی و بهبود کیفیت زندگی، انواع محصولات اتوماتیک نظیر سقف های متحرک را به سبد محصولات متنوع خود در اضافه کند تا شما مشتریان عزیز با کمبودی در این زمینه رو به رو نباشید.

همانطور که می دانید سقف های اتوماتیک آلومینیومی، محصولی بسیار لوکس است که در کشورهای غربی نیز مورد استقبال خوبی قرار گرفته است. مشتریان می توانند با توجه به نیاز خود در فضاهای مدر نظر از این سقف ها استفاده کنند.

 

1 6

وزنی که این سقف های می توانند تحمل کنند چیزی در حدود ۱۰۰ تا ۱۵۰ کیلوگرم است. همچنین مقاومت خوبی در شرایط آب و هوایی خاص نظیر مناطق برفی و … دارند.

 

2 6

باز و بسته کردن سقف های اتوماتیک در دو مرحله انجام می شود. در مرحله اول تیغه بصورت مایل جابجا می شود و امکان کنترل عبور نور تنظیم رشنایی را محیا می کند و در مرحله بعد تیغه ها با مکانیزم برقی به عقب رانده می شوند و می توان سقف را کاملا باز و یا بسته کرد و از زیبایی آسمان لذت برد.

 

3 6

 

4 6

از سقف متحرک آلومینیومی می توان برای تمامی فضاهای خارجی از قبیل: رستوران ها، کافی شاپ ها، روف  گاردن، استخر، حیاط، تراس و … استفاده کرد، همچنین ترکیب آن با نورپردازی مناسب و به کارگیری شیشه های متحرک با قابلیت باز و بسته شدن، فضایی چشم نواز به همراه دوامی طولانی که از ویژگی های این سقف هاست را در تمام فصول سال برای شما به ارمغان می آورد.

 

ادامه مطلب  استفاده از سقف متحرک پارچه ای در پاسیو

5 7

 

6 6

 

 

منبع : گروه تحقیقات و توسعه شرکت سایه بام ، اولین تولیدکننده سقف متحرک و شیشه متحرک در ایران

به این پست امتیاز دهید
[امتیاز کل: ۱ امتیاز میانگین: ۵]

سازه های ثابتسازه های متحرک

اجرای سقف جمع شواجرای سقف جمع شونده پارچه ایاجرای سقف متحرکاجرای سقف متحرک آلومینیومیسقفسقف آلومینیومیسقف اتوماتیکسقف استخرسقف بالکنسقف برقیسقف پارکینگسقف جمع شوسقف جمع شونده آلومینیومیسقف حیاظسقف رستورانسقف کافی شاپسقف متحرکسقف متحرک آلومینیومیسقف هتل

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − چهار =

9 + = 11

>> تماس با سایه بام <<