سقف متحرک آلومینیومی

سقف متحرک آلومینیومی چیست ؟

سقف متحرک آلومینیومی شرکت سایه بام یکی از انتخاب طراحان و کارفرمایان مشکل پسند است. این نوع سقف ها که اصولا برای جلوگیری از نور خورشید مورد استفاده قرار میگیرید زیبایی منحصر بفردی دارد. برای طراحان سقف متحرک آلومینیومی یکی از المان های مناسب برای طراحی در محیط های مدرن و مینیمال است. این سقف ها که جزو دسته سقف های مستحکم قرار دارد، فشار بار زیادی را تحمل میکند. از این لحاظ که این نوع سقف تمام آلومینیوم است. نوع سازه این سقف متحرک با پایه های آلومینیومی و یا آهنی قابل اجرا است. یکی از مزیت های این نوع سقف ها ساختار ثابت پایه ها و متحرک بودن سقف است. این نوع سقف ها به دوحالت کرکره ای یکجا جمع شو و سایه روشن قابل نصب و اجرا است.

جمع شونده سایه بام
متحرک تیغه آلومینیومی سایه بام
جمع شو آلومینیومی سایه بام

ویژگی‌های سقف متحرک آلومینیومی در چیست؟

سقف برقی آلومینیومی  برای محیط های باز و با آفتاب شدید بسیار مناسب است. قیمت سقف متحرک آلومینیومی بسیار مناسب محیط هایی با طراحی مدرن است. طراحی خاص این سقف ها به محیط دیداری شما اثر بسیار مناسبی می دهد از طرفی برای بیشتر بازدیدکنندگان جالب و شگفت آور است. طرح خاص این سقف ها برای محیط هایی از قبیل هتل، رستوران، باغ و اماکنی که استفاده زیاد دارد پیشنهاد می شود. استفاده این سقف ها درشرایط آب و هوایی متفاوت هم بسیار کارآمد و موثر است. به دلیل آب بند بودن این سقف ها، در محیط های بارانی بسیار آب بند بوده و تضمین عدم ورود آب به زیر سقف را دارد.

جمع شونده آلومینیم سایه بام
متحرک تیغه آلومینیوم شرکت سایه بام

سقف تیغه آلومینیومی برقی سایه بام

سقف متحرک آلومینیومی یکی از بهترین انتخاب هایی است که میتوان برای محیط باز و مشاء داشت. این نوع سقف ها با طراحی مدرن و مینیمال باعث جذب گردشگر و خریدار و در نتیجه حس خوب مشتری به شما را خواهد داشت. موتورهای استفاده شده در این سقف تضمین اصالت شده است. موتورهای گارانتی بالای ۱۰هزار دور را دارد. این نوع سقف با سازه آلومینیومی خالص بوده و میتوان در شرایط آب و هوایی خاص از آن استفاده برد.

جهت مشاوره رایگان اطلاعات زیر را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرندبه این پست امتیاز دهید
[امتیاز کل: ۱ امتیاز میانگین: ۵]
>> تماس با سایه بام <<