سقف متحرک استخر پلی کربنات

سقف متحرک پوشش استخر چیست؟

یکی از بیشترین درخواست هایی که برای ایجاد فضای بیشتر در سقف ها مشاهده میشود، استفاده از پلی کربنات برای سقف استخر است. سازه سقف استخر پلی کربنات برای محیط هایی قابل اجرا است که ایجاد محرمیت و هم چنین فضای بین استخر و محیط اطراف ایجاد میکند. داشتن پوشش سقف استخر پلی کربنات یکی از مزیت های آن نمایش نور و تابش خورشید در محیط بسته است. در پوشش استخر که به آن سقف پلی کربنات استخری هم گفته می شود، بیشترین اجرا در محیط های سرد امکان پذیر است. یکی از سوالات رایج در خصوص پوشش استخر پلی کربنات جمع شونده، نشکن بودن آن است. پلی کربنات استفاده از سقف متحرک پلی کربنات بیشترین تحمل در ضرب و فشار را دارد. قیمت متفاوت پلی کربنات باعث می شود که طراحان، طرح های بینظیر معماری از سقف متحرک را مشاهده و تایید کنند. زیرا زیبایی خاصی به محیط می دهد. قیمت اجرای سقف پلی کربنات بسیار متفاوت است. این تفاوت به جنس پلی کربنات و ژل مخصوص آببندی آن دارد.

متحرک پلی کربنات سایه بام
برقی استخر سایه بام
استخری سایه بام

انواع سقف متحرک کاور استخر در چیست؟

انواع پوشش استخر روباز را می توان با طراحی خاص مشاهده کرد. اما مهمترین نکته برای پوشش استخر جنس آن است. جنس پلی کربنات برای سقف های جمع شو استخری بسیار مهم است. زیرا در دراز مدت زیر نور خورشید، شرایط خاص آب و هوایی اگر جنس پوشش استخری از پلی کربنات نامرغوبی باشد، بعد از گذشت زمان تغییر رنگ داده و پلی کربنات شرایط شکنندگی به خود میگیرد. قیمت سقف متحرک استخر نسبت به دو عامل متغییر است: ۱. سازه آهنی یا آلومینیومی ۲. جنس پلی کربنات  استفاده شده در این نوع سقف ها. برای استفاده از استخر سرپوشیده بهریتن گزینه سقف استخر پلی کربنات است. این سقف ها همانطور که قبلا توضیح داده شده، شرایط آب و هوایی متعادلی را در هر شرایط آب و هوایی ایجاد می کند. این شرایط بسیار مهم و قابل تامل است.

قوسی متحرک استخر سایه بام
متحرک پلی کربنات استخر شرکت سایه بام

ویژگی های انواع پوشش استخر در چیست؟

شاید برای شما جالب باشد که کاور استخر با چه مکانیزی کار میکند. سازه سقف ریلی  پوشش استخر سایه بام، به واسط چهارچوب آلومینیومی و پوشش پلی کربنات (یا شیشه سکوریت) قرار می گیرد. این سازه با طراحی خاص چند ضلعی (۲ یا ۴ یا ۸ یا بیشتر) در سر تاج آن باعث ایجاد نمایی زیبایی می شود. داشتن چنین سقفی با این رویکرد ، محیط استفاده شده را بسیار زیبا و قابل استفاده میکند. قيمت سقف متحرك استخر نسبت به متریال استفاده شده در آن متغییر است. اما قیمت بسیار مرغون به صرفه تر از شیشه متحرک دارد. این چهارچوب ساخته شده از آلومینیوم سازه سبکی است که با استفاده از مکانیزم ریل و چرخ به دو صورت ۱. دستی ۲. موتور (اتوماتیک) قابل جمع و باز شدن است. همانطور که میدانید سقف پوشش استخر قابلیت باز شدن به صورت تلسکوپی در هم را دارد. به این صورت که از ابتدای این سازه به صورت تلسکوپی جمع  می شود و تا آخر آن بسته نگه داشته میشود.

سوالات متداول

سقف متحرک استخر چیست و چه کاربردی دارد؟

سقف برقی استخر جهت پوشش فضای استخر مورد استفاده قرار می‌گیرد که در انواع نیم دایره و چند ضلعی اجرا شده و دارای سازه آلومینیومی و سطح پوششی از پلی کربنات یا شیشه است.

تفاوت سقف متحرک استخر با کاور استخر چیست؟

کاور استخر فقط سطح استخر را پوشانده و جهت عدم ورود زباله به آن کاربرد دارد در صورتی که سقف جمع شونده استخر دارای سازه محکم و دیواره و طاق بلند بوده و همانند یک سالن متحرک روی استخر ساخته شده و بصورت تلسکوپی جمع می شود.

قیمت سقف متحرک استخر به چه صورت است؟

قیمت سقف متحرک استخر با ۱۰ سال گارانتی براساس نوع نیاز مشتری از ارتفاع دیواره و ارتفاع کل محاسبه مساحت می‌گردد. جهت مشاوره و دریافت قیمت دقیق با شماره ۸۸۰۴۲۴۰۲ و یا ۰۹۱۲۴۳۶۸۹۱۸ تماس حاصل فرمایید.

جهت مشاوره رایگان اطلاعات زیر را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرندبه این پست امتیاز دهید
[امتیاز کل: ۱ امتیاز میانگین: ۵]
>> تماس با سایه بام <<