2 2

2 2


سقف متحرک پارچه ای برای رستوران های سنتی

طراحی زیبا و منحصر به فرد یک رستوران، به خصوص رستوران سنتی یا قهوه خانه، تاثیر بسیاری در جذب مشتری و رونق کسب و کار ایفا می کند.

مهمترین بخش در رستوران های سنتی، بخش بیرونی رستوران و باغ و فضای باز آن و چگونگی استفاده از آن است، اگر از فضای بیرونی رستوران سنتی خود به درستی استفاده نکنید، در فصول بسیار سرد یا گرم سال و همچنین در هنگام بارش برف یا باران این قسمت از فضای بیرونی بدون استفاده باقی می ماند.

برای اینکه بتوانید از فضای بیرونی و باغ رستوران سنتی خود نهایت استفاده را ببرید، باید از پوشش مناسبی برای آن بخش استفاده کنید که درعین محافظت در برابر گرما و سرما و باد و باران، حس تازگی و نشاط فضای باز را نیز از بین نبرد.

 

1 2

سازه های پارچه ای 

سازه های پارچه ای یا سقف های متحرک پارچه ای به دلیل وزن کم و شکل مدرن و زیبا، در طراحی سقف رستوران، سایبام رستوران، آلاچیق، سقف متحرک رستوران و کافی شاپ و … به کار می روند.

از آنجا که در این سقف ها امکان نورپردازی به بهترین شکل وجود دارد، شما می توانید با به کارگیری المان های نوری زیبا، جذابیت فضای بیرونی رستوران سنتی خود را چند برابر کنید.

شما می توانید با صرف هزینه ای مناسب، هم فضای بیرونی رستوران سنتی خود را به مکان مناسبی برای صرف غذا تبدیل کنید و هم لوازم و وسایل موجود در آن فضا مانند میز و صندلی ها از تابش مستقیم خورشید و بارش برف و باران در امان می مانند و می توانید در چهار فصل در محیطی دلنشین پذیرای مشتریان خود باشید و حس تازگی و نشاط را به آن ها هدیه کنید.

 

ادامه مطلب  سقف متحرک آلومینیومی چیست؟

2 2

سقف های سایه بام

سقف های متحرک پارچه ای سایه بام، با بهترین کیفیت و زیباترین مدل ها، انتخاب مناسبی برای ایجاد یک محیط دنج، باطراوت و در عین حال زیبا برای انواع رستوران ها و به خصوص رستوران های سنتی که به فضای باز بیشتری برای پذیرایی نیاز دارند می باشد.

 

منبع : گروه تحقیقات و توسعه شرکت سایه بام ، اولین تولیدکننده سقف متحرک و شیشه متحرک در ایران

به این پست امتیاز دهید
[امتیاز کل: ۱ امتیاز میانگین: ۵]

سازه های متحرکسقف متحرکطراحی و دکوراسیون

اجرای سقف اتوماتیکاجرای سقف جمع شواجرای سقف جمع شونده پارچه ایاجرای سقف متحرکاجزا سقف متحرکامکانات سقف جمع شوندهدوام و عمر مفید سقف های متحرکسقفسقف جمع شونده پارچه ایسقف متحرک رستورانقیمت سقف متحرک

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 3 =

+ 59 = 65

>> تماس با سایه بام <<