سقف متحرک - اجرا : سایه بام

سقف پارچه ای


سقف متحرک پارچه ای برای پارکینگ

به دلیل مزایای بسیار سقف های متحرک پارچه ای، می توان از آن ها در موارد بسیاری استفاده کرد. عموما از این نوع سقف ها در فضای بیرونی و فضای باز یا نیمه باز استفاده می شود، یکی از موارد استفاده این سقف ها، به عنوان پوشش پارکینگ، حیاط حلوت و … است. در این مقاله به بررسی این موضوع می پردازیم. با ما همراه باشید.

 

در بسیاری از محیط های بزرگ نظیر نمایشگاه ها، فروشگاه های بزرگ، برج های تجاری، اداری یا مسکونی و …، پارکینگ و نبود فضای مناسب برای پارک ماشین ها یکی از بزرگترین مشکلات به حساب می آید. در عین حال عموما فضای بزرگی در کنار این مکان ها وجود دارد که به دلیل مشکلاتی نظیر تغییرات شرایط جوی و نبود پوشش محافظ، نمی توان در همه روزهای سال و در تمام ساعات از آن ها به عنوان پارکینگ استفاده کرد. بنابراین برای رفع این مشکل، باید از ابزارهای کمکی مانند سقف های پارچه ای متحرک کمک گرفت.

با استفاده از این سقف های پارچه ای، شما می توانید به راحتی فضای بزرگ و غیر کارآمدی را به یک پارکینگ حرفه ای تبدیل کنید.

1

مزایای سقف های متحرک پارچه ای برای پارکینگ ها و …

یکی از بزرگترین مزایای سقف های متحرک پارچه ای، مقاوم بودن و همچنین ضد آب بودن این سقف ها و در عین قیمت مقرون به صرفه تر آن ها در مقایسه با موارد مشابه است.

همچنین به دلیل اینکه امکان نورپردازی در این سقف ها وجود دارد، مشکلی از لحاظ نور و روشنایی نیز برای حیاط یا پارکنیگ وجود ندارد.

2

از طرفی به دلیل مقاومت بالای این سقف ها، در صورت بارش باران یا برف، یا در صورت تابش مستقیم آفتاب در فصل تابستان، ماشین ها از گرما و سرمای ناشی از آن نیز در امان خواهند بود.

همچنین نحوه نصب این سقف ها ساده و سریع است و زمان به سرانجام رسیدن پروژه ها نیز کوتاه است و مشکلی از این بابت وجود نخواهد داشت.

3

از سقف های متحرک پارچه ای همچنین می توان در منازل و ویلاهای شخصی نیز به عنوان پوششی برای پارکینگ یا حیاط خلوت استفاده کرد. مثلا می توانید بخشی از حیاط منزل خود را به پارکینگ شخصی تبدیل کنید یا حیاط خلوت خود را با استفاده از این سقف ها به فضای منزل خود اضافه کنید.

زیرا سقف های متحرک پارچه ای، علاوه بر کارایی و محافظت، دارای ظاهر زیبایی می باشند که می تواند زیبایی محیط بیرونی منزل شما را دو چندان کنند.

طراحی زیبا و عملکرد عالی و همچنین دوام و استحکام فوق العاده، از ویژگی های سقف های شرکت سایه بام به شمار می رود.

به این پست امتیاز دهید
[امتیاز کل: ۱ امتیاز میانگین: ۵]
ادامه مطلب  سقف های متحرک، آبنما، دیوار سبز، فلاور باکس و نور پردازی مناسب چگونه موجب افزایش کیفیت زندگی می شوند؟

سازه های متحرکسقف متحرک

اجرای سقف اتوماتیکاجرای سقف جمع شواجرای سقف جمع شوندهاجرای سقف جمع شونده پارچه ایاجرای سقف متحرکاجرای سقف متحرک شیشه ایاجزا سقف متحرکامکانات سقف جمع شوندهدوام و عمر مفید سقف های متحرکسقف اتوماتیکسقف جمع شونده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − شش =

66 − = 57

>> تماس با سایه بام <<