سقف متحرک پارچه ای

سقف چادری متحرک برقی چیست ؟

یکی از سقف های متحرک، سقف متحرک پارچه ای است که برای پوشش فضای باز رستوران ها، کافی شاپ ها، هتل ها و استخر می باشد. با توجه به اینکه امروزه استفاده از تمام فضاهای موجود، بلا استفاده و بدون کاربری برای تمام کسب و کارها امری بدیهی به نظر می رسد(به علت بحث هزینه ها، فروش و محدودیت فضا) سقف جمع شونده با دارا بودن سیستم هدایت آبراه، نورپردازی ،باز و بسته شدن سریع و همینطور دکوراتیو بودن، بهترین گزینه و پیشنهاد برای این عزیزان است. داشتن سقف متحرک و سقف جمع شونده مزیت های بسیاری است که در اینجا ما به آن می پردازیم. یکی از ساختار آن می توان به اتوماتیک بودن آن اشاره کرد. سقف جمع شو سایه بام با استفاده از ریموت کنترلی که دارد، به صورت کشویی بر روی ریل آلومینیومی حرکت میکند که بسیار کم صدا و سبک است.

متحرک جمع شو سایه بام
متحرک جمع شونده شرکت سایه بام
متحرک پارچه ای شرکت سایه بام 2

ویژگی‌های سقف جمع شونده برقی در چیست؟

پارچه های پی وی سی کار شده در سقف کشویی پارچه ای با توجه به تکنولوژی ساخت آن ، در دماهای مختلف (از ۳۰- تا ۷۰+ درجه سانتیگراد) دوام دارند. و برای هر منطقه آب و هوایی از بارانی و مرطوب(شمال کشور) تا گرم و شرجی(جنوب کشور) مناسب می باشند و همچنین سازه ی سقف متحرک پارچه ای از جنس آلومینیومی و استراکچر سقف جمع شونده پارچه ای هم به دلیل خواص آلومینیوم به واسطه آنادایز شدن و پاشیدن رنگ پودری الکترو استاتیک بر روی آن دوامی چند برابر پیدا کرده است. سقف اتوماتیک پارچه ای از محصولاتی کاملا نو ، بر پایه فناوری روز دنیا محسوب می شود و برای کاربری های متفاوت کاربرد دارد. این محصول برقی ، سبک، بادوام ، به صرفه (اقتصادی) و از لحاظ طراحی معماری بسیار پر کاربرد است. سقف جمع شونده پارچه ای سایه بام  دارای استاندارد ISO 9001 است.  استفاده از سقف پارچه ایی برای رستوران ها و برای سقف متحرک پارچه ای بسیار مناسب فضای باز می باشد. سقف اتوماتیک پارچه ایی یکی از مزیت های آن استفاده از پارچه PVC است. تفاوت پارچه پی وی سی و پارچه برزنتی برای سقف جمع شو در همین جنس نوع پارچه سقف متحرک می باشد.

جمع شونده پارچه ای سایه بام
برقی جمع شو شرکت سایه بام

سقف جمع شو برقی متحرک سایه بام

شرکت مهندسی عمران سایه بام با تجربه چند ساله در اجرا و طراحی منحصر بفردترین پروژه های عمرانی، دارای تولیدات اصلی با استفاده از بهترین مواد اولیه برای ساخت سقف متحرک پارچه است. سقف متحرک را با نام های دیگر می شناسند. در بعضی موارد سقف تاشو ذکر میگردد یا کلماتی از قبیل سقف متحرک، سقف پارچه ای، سقف برزنتی، سقف متحرک پارچه ای، سقف جمع شو، سقف برقی، سقف موقت، سقف بازشو، سقف پارکینگی، سقف جمع شو ،سقف کنترلی، سقف هوشمند ، سقف متحرک پارچه ای هوشمند و سقف پارچه ایی هوشمند می شناسند. اسامی مختلف سقف متحرک باعث شده تا مشتریان به سردرگمی برسند. ما در اینجا به طور خلاصه بیان میکنیم که سقف متحرک با پارچه پی وی سی غشایی کششی ساخته میشود. این پارچه از توان بالایی برخوردار است. سایه بام  توان تولید سقف متحرک همراه با شیشه متحرک را دارد. کاربرد سقف متحرک را میتوان به یکی از اماکن بیرونی همانند روف گاردن اشاره کرد. شما میتوانید با مشاهده پروژه های کار شده توسط تیم سایه بام سقف متحرک پارچه ای را همراه با سازه پارچه کششی مشاهده کنید.

پروژه‌های اجرا شده با این محصول

به این پست امتیاز دهید
[امتیاز کل: ۴ امتیاز میانگین: ۵]
>> تماس با سایه بام <<