1 5

۱ ۵


سقف های متحرک، آبنما، دیوار سبز، فلاور باکس و نور پردازی مناسب چگونه موجب افزایش کیفیت زندگی می شوند؟

 

امروزه زندگی در خانه های بزرگ، جای خود را به آپارتمان های کوجک تر با فضاهای کمتر داده است، همین مساله موجب شده تا با زندگی شهر نشینی امروز تضاد آشکاری را میان کمیت و کیفیت شاهد هستیم. هرچه فضا رو به کوچک تر پیش می رود، کیفیت ها نیز کاهش پیدا می کنند. موضوعی که می خواهیم به آن بپردازیم این است که آیا راه حلی وجود دارد تا بتوان با استفاده از همین فضای کوچک نیز کیفیت را طوری افزایش داد که کمبود فضا کمتر احساس شده و جای خود را به کیفیت بدهد؟

در جواب باید بگوییم بله، تکنولوژی هایی مانند سقف جمع شونده و شیشه جمع شونده ، این ایده را ممکن کرده اند.

 

1 5

سقف های پارچه ای متحرک به دلیل سبکی سازه، طول عمر بالا و برقی و ریموتی بودن، غالبا در حیاط خلوت منازل یا پاسیوها مورد استفاده قرار می گیرند و به این ترتیب شما می توانید یک گلخانه خانگی کوچک برای خود درست کنید. همچنین می توانید فضایی ایجاد کنید که بتوانید در محیطی نیمه باز به مطالعه و … بپردازید.

اگر می خواهید صدای آرامش بخش آب همواره در محیط اطراف شما وجود داشته باشد نیز می توانید از سقف های متحرک استفاده کنید. این سقف ها با هدایت اب به آبراه ، محیطی آب بند را به وجود می آورند. از طرف دیگر، شیشه های متحرک نیز حالت طبیعتی چهار فضل به محیط نیمه باز مد نظر شما می دهند. وجود سبزی و شادابی گل ها در کنار آرامش آب، حس حضور در باغی بی انتها را برایتان تداعی خواهد نمود. همچنین برای کنترل شدت تابش خورشید نیز می توانید از شیدهای مخصوص استفاده کنید.

پکیج کامل سقف های متحرک ، شیشه های متحرک ، آبنما، نیمکت های چوبی، دیوار سبز و همینطور فلاور باکس های نور پردازی شده هدیه ای است از طرف گروه فنی مهندسی سایه بام به شما کاربران محترم است.

انجام پروژه توسط یک تیم حرفه ای و حاصل شدن نتیجه مطلوب، هدف گروه فنی و مهندسی سایه بام است.

 

ادامه مطلب  سقف متحرک پارچه ای یا چادری چیست و چه کاربردی دارد؟

منبع : گروه تحقیقات و توسعه شرکت سایه بام ، اولین تولیدکننده سقف متحرک و شیشه متحرک در ایران

به این پست امتیاز دهید
[امتیاز کل: ۱ امتیاز میانگین: ۵]

دیوار سبزروف گاردنسازه های ثابتسازه های متحرکطراحی و دکوراسیون

اجرای بام سبزاجرای دیوار سبزاجرای روف گاردناجرای سقف جمع شونده پارچه ایاجرای سقف متحرکاجرای فلاورباکساجرای محوطه سازیباغ بامبام سبزدیوار سبزسایبان اتوماتیکسقفسقف اتوماتیکسقف برقیسقف تاشوسقف جمع شوندهسقف متحرکطراحی بالکن سبزطراحی فضای سبز بالکنکاربرد نور در فضای سبز

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × دو =

63 − 59 =

>> تماس با سایه بام <<