شیشه بالکنی ریلی تاشو

شیشه بالکن ریلی تاشو چیست ؟

داشتن شیشه بالکنی برای تراس و یا بالکن محیط اطرافمان میتواند آرامش را به ما هدیه دهد. فرض کنید در ساختمان خود بالکن با فضای بزرگی دارید و در دل زمستان میخواهید از آن استفاده کنید. و یا در حیاط منزل استخری دارید که برای شنا کردن در زمستان بسیار سرد است. اگر در پاییز که شدت باد بالا میگیرد ، بخواهید در حیاط منزل و یا بالکن ساختمان یک فنجان چایی میل کنید، حتما با مشکل برمی خورید. با استفاده از شیشه بالکنی سایه بام که خاصیت شیشه جمع شو دارد این محدودیت را برای خود به حداقل می رسانید. به این صورت است که ما با استفاده از شیشه سکوریت سایه بام که کاملا گارانتی و تضمین شده است، فضای بالکن را با پوشاندن بالکن با شیشه محفوظ میکنیم. این کار باعث میشود که نه تنها در مصرف انرژی، بلکه به فضای خارجی منزل یا محل کار خود طراحی خاصی ببخشید.

بالکنی تاشو سایه بام
متحرک شرکت سایه بام
بالکنی ریلی سایه بام

بالکن شیشه ای تاشو مخصوص تراس و بالکن و پاسیو

شیشه متحرک که در بیشتر مواقع به شیشه بالکنی هم شناخته میشود یکی از سازه های متحرک در معماری است. گاها در واحد های اداری طراحی معماری خاصی در نظر گرفته میشود که با پارتیشن شیشه ای آنها را از هم جدا میکنند. این طراحی باعث ایجاد نمایش فضای بیشتر واحد ها میشود. داشتن پارتیشن شیشه ای متحرک در اتاق جلسات بیشتر قابل استفاده است. در این موارد کارفرامایان طراحی را بر این منظور قبول میکنند که اگر مایل به ایجاد فضای بیشتری در خصوص برگزاری جلسات داشته باشند. با استفاده از شیشه بالکن ریلی تاشو شرکت معماری سایه بام شما میتوانید شیشه های استفاده شده در محل کار را به یک طرف جمع و فضای مورد نظر را بزرگتر کنید.

پیشتر در مورد بالکن توضیح داده ایم اما در بعضی موارد شیشه متحرک بالکنی را به نام شیشه های تاشو برای بالکن و یا حیاط و دیوار شیشه ای شناخته مشود. این شناخت از اینجا نشات میگیرد که مشتریا با سازوکار این شیشه از نزدیک مشاهده کرده ایند. اگر شما برای پوشش استخر فضای باز خود طراحی خاصی مدنظر ندارید و یا بالکنی در آپارتمان خود دارید که از آن به دلیل محرمیت استفاده نمیکنید، میتوانید با استفاده از شیشه متحرک ریلی و یا شیشه تاشو این فضاها را چهار فصل کنید. داشتن شیشه بالکنی در فضای باز باعث حس ارتباط با طبیعت میشود.

بالکنی متحرک سایه بام
جمع شو سایه بام

شیشه متحرک بالکنی ریلی آکاردئونی سایه بام

استفاده از شیشه بالکن ریلی تاشو در بالکن به دلیل عایق بودن در دما و حرارت باعث اتلاف انرژی نمیشود. شیشه تاشو یا شیشه بالکن ریلی از جنس شیشه سکوریت ساخته می شود. این شیشه در کوره های صنعتی پخته و با بکار گیری از جدیدترین تکنولوژی مناسب برای تولید این شیشه بالکنی ، برای فضای بیرونی است. قیمت بالکن شیشه ای ریلی بسیار مرقون بصرفه می باشد. قیمت شیشه تاشو بالکنی نسبت به متر مربع محاسبه میشود. در بعضی موارد در ساخت بالکن شیشه ای از شیشه های تاشو که از یراق آلمانی و ترک، استفاده می شود.

همانطور که می دانید، شیشه بالکنی در انواع و اقسام مختلف طراحی و اجرا میشود. این طراحی ها مزایا خاص خود را دارد. به گونه ای که در هر محیط نسبت به شرایط آن باید از این نوع تبعیت کرد. البته که انتخاب انواع شیشه متحرک بالکنی بسیار کار سختی استُ ولی ما در کنار شما هستیم تا بهترین انتخاب را داشته باشید. در حالت کلی در شیشه متحرک بالکنی سه نوع ساختار وجود دارد. در این سه نوع ساختار نسبت به شرایط محیط کار طراحی و اجرا میشود. انواع شیشه متحرک بالکنی تاشو عبارتند از:

 

۱. شیشه متحرک آکاردئونی : در این حالت تمامی شیشه های تاشو به هم متصل هستند. تنها با کشیدن ضامن اولین شیشه متحرک تاشو، باقیه شیشه ها در یک راستا همانند آکاردئون تا شده و به یکجا منتقل می شود. موارد استفاده: رستوران، فضای بین باغ و بالکن، آلاچیق

۲. شیشه متحرک ریلی: در این طراحی تمامی ریل ها از یک خشاب زیر در یک جهت جمع میشوند. همانطور که مشخص است در این نوع شیشه ها از یک کاست عبور کرده و در یک نقطه جمع میشود.  این نوع طراحی بسیار عایق بوده و مورد استفاده در: محیط های بسته و محیط هایی که محرمیت در آن مهم است.
۳. شیشه متحرک بالکنی: در این نوع طراحی، تک تک شیشه ها در کنار همدیگه قرار گرفته است و به صورت کتابی از هم باز شده و حالت ورق خوردن در یک گوشه جمع میشود. 

جهت مشاوره رایگان اطلاعات زیر را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرندبه این پست امتیاز دهید
[امتیاز کل: ۱ امتیاز میانگین: ۵]
>> تماس با سایه بام <<