شیشه جام سکوریت ثابت

شیشه جام ثابت تمام سکوریت چیست ؟

استفاده شیشه سکوریت برای فضاهای ثابت بسیار مناسب است. شیشه سکوریت ثابت باعث می شود تا فضای بیشتری به محیط بدهد. این شیشه ها می تواند برای فضای کم بسیار مناسب باشد. از طرفی چون داشتن یک فضای باز برای مشتریان دلباز جلوه میدهد، داشتن این محیط برای شما نیز دلچسبتر خواهد بود. شیشه سکوریت مات شرکت سایه بام برای حفظ حریم در فضای مشاء استفاده میشود. از طرفی قیمت این شیشه ها نسبت به اندازه بسیار متغییر است. از آنجایی که شیشه سکوریت در بیشتر فروشگاه ها قابل دیدن است، بسیاری دارای مقاوت بالایی هستند. شیشه سکوریت گرد برای محیط های با طراحی گرد که فضای مشترک گردی دارد استفاده میشود.

سکوریت نشکن سایه بام
ثابت سکوریت شرکت سایه بام 1
سکوریت سایه بام

شیشه های سکوریت نشکن مات شونده و شفاف

برش شیشه سکوریت بسیار کار حساس و زمانبری است. از انجایی که پروژه های اجرایی با شیشه سکوریت رفلکس انجام میگیرد، برش های مختلفی قابل اجرا است. مهم آن اس که در طراحی شما چه شیشه ای استفاده شود. در لوازم خانگی با استفاده از ماشین آلاتی همچون سی ان سی‌ها و برش‌های تمام اتومات – دستگاهای واترجت – دستگاهای تراش با قابلیت تنظیم هر نوع برداشت – دستگاهای چاپ تمام اتوماتیک – کوره‌هایی از نوع کانوکشن – و غیره می‌تواند انواع شیشه‌های هودطرح دار با هر نوع برش اعم از پنل و بدنه– سینک‌های شیشه‌ای با طرح‌های کار شده بر روی شیشه – اجاق گاز رومیزی و فر توکار و یخچال – شیشه‌های تزیینی را تولید نمود. در ساختمان‌سازی شیشه سکوریت برای سازه‌های بدون قاب مانند در ورودی یا هر مکانی که احتمال صدمه زدن به انسان را داشته باشد قابل استفاده است. از دیگر موارد می‌توان به استفاده از شیشه سکوریت در ادارات اشاره کرد. اصولاً در ادارات به دلیل اینکه در سیستم‌های مدرن ترجیح داده می‌شود که فضاها به یکدیگر دید داشته باشند، استفاده از شیشه رایج شده. اما نکته اینجاست که شیشه معمولی دارای خطرات بسیار زیادی است و در صورتی که آسیبی ببیند، خطر جانی زیادی دارد. اما شیشه سکوریت این خطر را تا حد زیادی رفع کرده و در صورت شکستن، به قطعات بسیار ریزی تبدیل می‌شود که خطر جانی ندارند.

نشکن سایه بام
نشکن سکوریت سایه بام

شیشه تمام سکوریت و لمینیت سکوریت سایه بام

در صنعت ساختمان و بیشتر در فضاهایی که رفت و آمد زیاد است از شیشه سکوریت برای سازه‌های بدون قاب، قابل استفاده است. از دیگر موارد می‌توان به استفاده از شیشه سکوریت در فضاهای اداری اشاره کرد. اصولاً در ادارات به دلیل اینکه در سیستم‌های مدرن ترجیح داده می‌شود که فضاها به یکدیگر دید داشته باشند، استفاده از شیشه رایج شده. اما نکته اینجاست که شیشه معمولی دارای خطرات بسیار زیادی است و در صورتی که آسیبی ببیند، خطر جانی زیادی دارد. اما شیشه سکوریت این خطر را تا حد زیادی رفع کرده و در صورت شکستن، به قطعات بسیار ریزی تبدیل می‌شود که خطر جانی ندارند. همانطور که میدانید شیشه سکوریت را میتوان از دو نیمه مات و شفاف در کار استفاده نمود تا فضای دید به صورتت کاملا پوشیده نشود.

به این پست امتیاز دهید
[امتیاز کل: ۱ امتیاز میانگین: ۵]
>> تماس با سایه بام <<