شیشه متحرک گیوتینی برقی

شیشه پاناروما گیوتینی برقی چیست ؟

شاید جالب بنظر برسد که چرا به این کالا شیشه گیوتین گفته میشود. سازوکار این شیشه ها همانند گیوتین عمل میکند. به گونه ایم که در سرتاسر محیط سه شیشه سکوریت با اندازه ای مناسب در کنار همدیگر به صورت عمودی فضای محیط را بسته است. همانطور که در تصویر مشخص است این شیشه ها به صورت اسلایدی عمودی از هم باز می شود. این باز شدن میتواند به ۳ صورت زیر باشد:

  1. بازشو به بالا (اسلاید بالا ثابت)
  2. بازشو به مرکز (اسلاید به مرکز ثابت)
  3. بازشو به پایین (اسلاید به پایین ثابت)

شیشه گیوتینی بالکنی سایه بام از جنس سکوریت است و همانند سقف متحرک و دیگر سازه های متحرک میتوان با موتور و به صورت اتوماتیک اجرا شود. این شیشه های گیوتینی خواستگاه بسیار مناسبی در فضای رستوران، ویلا و محیط های اداری را دارد.

متحرک گیوتینی سایه بام
برقی گیوتینی سایه بام
گیوتینی برقی سایه بام

ویژگی‌های شیشه گیوتینی برقی در چیست؟

همانطور که در شیشه سکوریت توضیح داده شده است، شیشه گیوتینی از این نوع شیشه ها استفاده شده. استفاده از شیشه سکوریت در شیشه گیوتینی اتوماتیک باعث امنیت یبشتر و حفظ حریم میشود. استفاده از سیستم‌های شیشه‌ای خودکار و دستی شیشه‌های گیوتینی سایه بام با ویژگی‌های کاری عمودی منحصر به فرد است . از سیستم‌های شیشه‌ای گیوتینی به عنوان پنجره یا میله‌های شیشه‌ای به کار رفته در پنجره ، در و داخل فضا به عنوان پنجره یا ریل استفاده می‌شود .

جمع شونده گیوتینی سایه بام
گیوتینی جمع شو شرکت سایه بام

شیشه گیوتینی برقی متحرک سایه بام

سیستم شیشه گیوتین برای کاربردهای متنوع در فضاهای مختلف استفاده میشود. ویژگی های این شیشه بسیار عالیست چرا که آب بند شدن آن از اسلاید بالا صورت میگیرد. در سایه بام سیستم‌های شیشه گیوتین از یراق آلات مخصوص trigger ایتالیایی و یا لوله‌های فولادی استفاده میشود. سیستم‌های موتور آن از بهترین برند موجود با کیفیت بالا در ساخت آن استفاده میشود. جالب است بدانید این شیشه ها به دلیل طراحی خاص کم جا بوده و مناسب هر نوع فضایی با هر اندازه ایست. به دلیلی بالا پایین شدن این شیشه به صورت عمودی، که این روش جدید مزایای بسیاری دارد . یکی از این مزیت های شیشه گیوتینی بالا پایین شدن آن توسط یک ریموت کنترل ساده و یا هوشمند سازی شده در سیستم ‌BMS ساختمان است. همچنین با استفاده از سنسورها برای ردیابی باران و باد به عنوان برنامه‌های کاربردی اضافی می‌توانند در سیستم گنجانده شوند .

جهت مشاوره رایگان اطلاعات زیر را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرندبه این پست امتیاز دهید
[امتیاز کل: ۲ امتیاز میانگین: ۵]
>> تماس با سایه بام <<