2

۲


نورپردازی سقف های متحرک

 

نورپردازی مناسب سقف متحرک برقی را می توان مهم ترین عامل در زیبایی آن در نظر گرفت. نورپردازی به شکل نقطه ای یا پراکنده در این سقف ها علاوه بر روشنایی محیط، به زیبایی آن نیز می افزاید و باعث می شود بتوان از سقف های متحرک به عنوان یک وسیله لاکچری در تزئینات نیز استفاده کرد.

 

1

 

این نورپردازی ها موجب می شوند در ساعات مختلف شبانه روز بتوانید از فضایی دل انگیز و رویایی در فضای بیرون منزل یا در حیاط خود لذت ببرید، همچنین می توانید در هنگام شب با روشن کردن لامپ های موجود در این سقف ها، فضایی نورانی ایجاد کنید تا در کنار عزیزان خود از صرف یک شام رویایی در هوای آزاد لذت ببرید.

همچنین به کارگیری نورپردازی مناسب در این سقف ها در رستوران ها یا کافی شاپ ها موجب به وجود آمدن فضای جذاب و رویایی شده و می تواند به حذب بیشتر مشتری بینجامد.

نورپردازی در این سقف ها با توجه به شکل آن ها متفاوت است. چراغ ها در مدل های خطی و نقطه ای هستند. چراغ های کریستالی برای فضاهای کلاسیک و چراغ های اکرلیک برای فضاهای مدرن تر استفاده می شوند.

نورپردازی به کار رفته در سقف جمع شونده از نوع SMD و با تکنولوژی LED می باشد. این سیستم با دارا بودن یک منبع تغذیه و یک دیمر در خروجی، می تواند میزان روشنایی را کنترل کند. همچنین نورپردازی استفاده شده در سقف های برقی عموما ۱۲ ولت می باشد و به دلیل کم مصرف بودن لامپ های به کار رفته، مشکلی از بابت مصرف انرژی وجود ندارد.

 

ادامه مطلب  سقف متحرک آلومینیومی چیست؟

منبع : گروه تحقیقات و توسعه شرکت سایه بام ، اولین تولیدکننده سقف متحرک و شیشه متحرک در ایران

 

به این پست امتیاز دهید
[امتیاز کل: ۱ امتیاز میانگین: ۵]

سازه های متحرکسایبان جمع شوندهسقف متحرکطراحی نورمجله معماری

اجرای سقف اتوماتیکاجرای سقف جمع شواجرای سقف جمع شونده پارچه ایاجرای سقف متحرکاجزا سقف متحرکسقف اتوماتیکسقف برقیسقف جمع شوندهسقف چادریویژگی های سقف های متحرک

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × پنج =

32 − = 31

>> تماس با سایه بام <<