• شید پرده و زیپ پرده

    پرده سایه بام
  • شید پرده و زیپ پرده

    پرده شرکت سایه بام

پرده برقی

در حالت کلی شید رول یا همان پرده برقی  به صورت عمودی نصب می شود. شید پرده ها محدود به قاب پنجره ساختمان است. این پرده برقی ها به طور جداگانه و مستقل از پنجره نسبت به یکدیگر فعالیت می کند. شید پرده ها غالبا در چارچوب پنجره نصب و اجرا میشود که برای رسیدن به نور بیرون حتما باید شید پرده را به صورت عمودی جابجا کرد. شید رول ها بر خلاف پرده هایی که از سقف و گاها زیر آرک آویزان میشوند روی پنجره و داخل کادر پنجره نصب می گردد. طراحی خاص شید پرده ها حس فضای محیطی مدرن و مینیمال را به شما می دهد. تکنولوژی به کار رفته در شید پرده ها که توسط سایه بام تولید و اجرا می شود به گونه ای است که می توان به صورت دستی و یا با استفاده از موتورهای توبولار بالا و پایین شوند. این کار عموما وجه تمایز بینظیری نسبت به پرده های عادی دارد. در شید رول ها از مکانیزم کابل در دو طرف پرده بکار گرفته شده تا پرده حالت صاف و بدون خمیدگی را به خود داشته باشد. شید رول ها از بالا و پایین محدود به رول هستند و از این رو نام آن را شید رول هم گاها خطاب میکنند.

رول سایه بام
برقی سایه بام
پرده برقی سایه بام

مکانیزم شید رول چگونه است؟

مکانیزم حرکتی شید رول بسیار زیبا و کارآمد است. شید رول عموما با استفاده از موتور برقی توبولار راه اندازی و نصب می‎شود. به این صورت که برای بالا و پایین نگاه داشتن این پرده‎ها می‎توان به صورت دستی و یا برقی این کار را انجام داد. از مزیت های پرده برقی سایه بام می‎توان به یکدست بودن، تنوع در نوع پرده، برقی بودن، سبک و کم جا و بسیار مزیت دیگر به آن اشاره کرد. شید رول یا همان پرده برقی برای فضاهایی نظیر: اتاق خواب، اتاق اداری، اتاق جلسات و … استفاده کرد.

پرده سایه بام
پرده برقی کابلی سایه بام

چرا شید رول؟

استفاده از پرده های سنتی شاید برای خانه هایی که متراژ بزرگی دارد بسیار مناسب باشد. اما برای اتاق های اداری و اتاقهایی که در دید نور مستقیم خورشید قراردارند بسیار اهمیت دارد. تفاوت بسیاری بین شید پرده و پرده زبرا وجود دارد. یکی از این تفاوت‎ها را می‎توان به عمر مفید آن اشاره کرد. در شید پرده‎های طرح دار، شما می‎توانید هر نو طرحی را نسبت به محیط استفاده خود در خواست چاپ بدهید. پرده های شید از بهترین جنس پی وی سی و قشای پی وی سی (PVC Curtains) تشکلی شده است. این قشا باعث طول عمر بالا و افزایش کیفیت ساخت پرده می شود. شید پرده تفاوت دیگری با زبرا پرده دارد. از دیگر تفاوت شید پرده می توان به اتوماتیک بودن آن اشاره کرد. در شید پرده می توان از موتور توبولار استفاده کرد. این موتور با توان برقی بسیار پایین و کنترل از راه دور می‎تواند بدون استفاده از سیستم مکانیکی ، تنها با یک ریموت کنترل، پرده را بالا ویا به پایین هدایت کند. شید پرده‎ها در کنار شیشه‎های جمع شونده تاشو بسیار زیبا هستند. همچنین با طراحی خاص شیشه گیوتینی در کنار شید رول باعث میشود تا بهترین انتخاب برای کارفرما و طراحان معمار باشد.

پروژه های اجرا شده با این محصول

نیاز به مشاوره رایگان دارید

فقط کافیست فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان سایه بام با شما تماس گرفته و بطور رایگان توضیحات و راهنمایی های فنی و مالی را به شما ارائه دهند

  • 13 − 4 =
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
>> برای تماس کلیک کنید <<
تماس با ما : 88042402-021