5 11

۵ ۱۱


چرا باید از سایه بام برقی در حیاط منزل استفاده کنیم؟

 

یکی از راه حل های بسیار ساده و راحت برای استفاده بهینه از فضای بیرون منزل یا حیاط و تبدیل آن فضا به محیطی دلچسب برای صرف غذا، دورهمی های دوستانه، پاسیو و … استفاده از سقف متحرک برقی در این محیط هاست. در این مقاله به بررسی دلایل استفاده از سایبان برقی در فضای بیرونی منزل می پردازیم.

 

برقی 3

 

شما به این دلایل می توانید از سایه بام برقی برای حیاط منزل خود استفاده کنید:

 

ایجاد یک فضای معلوم

اگر منزل شما دارای بالکن بزرگ و مناسبی نباشد، اما حیاط یا فضای بیرونی خوبی داشته باشد، می توانید با استفاده از سایه بام متحرک، محیطی شخصی و دلپذیر و در عین حال سرپوشیده برای خود ایجاد کنید. با این کار می توانید در تمام فصول سال از هوای آزاد آن هم در محیط منزل خود لذت ببرید.

 

برقی 8

 

ایجاد دکوراسیون خارجی در محوطه بیرونی:

سایه بام برقی وسیله ای شیک و لاکچری محسوب می شود، بنابراین شما می توانید در کنار بهره گیری از این وسیله، با به کار گیری المان های دیگری ماننده چراغ، گلدان و … زیبایی محیط بیرونی منزل خود را چند برابر کرده و فضایی دلنشین برای خود و اطرافیان خود ایجاد کنید.

 

برقی 5

 

به وجود آوردن حریم خصوصی در فضای بیرونی منزل

بارها پیش آمده در فصل بهار و در هوای دلپذیر بهاری، همراه خانواده قصد دارید غذای خود را در فضای باز صرف کنید، اما به دلیل مشرف بودن و سرپوشیده نبودن محوطه بیرونی منزل، از این کار صرف نظر کرده اید. برای رفع این مشکل می توانید با بهره گیری از سقف متحرک، حریم شخصی برای خود ایجاد کنید و در عین اینکه از بودن در فضای آزاد و هوای دلپذیر استفاده می کنید، دیگر نگران حریم خصوصی خود نیز نباشید.

 

ادامه مطلب  چگونه با به کارگیری فناوری های روز دنیا مانند سقف متحرک کیفیت زندگی را بهبود ببخشیم؟

برقی 6

 

به طور کلی برای ایجاد حریم خصوصی در حیاط و در عین حال بهره بردن از فضای آزاد، استفاده بهینه از فضاهای بیرون منزل در تمام فصول، زیبایی و دکوراسیون جذاب تر و … می توانید از سایه بام برقی برای منازل خود استفاده کنید.

 

منبع : گروه تحقیقات و توسعه شرکت سایه بام ، اولین تولیدکننده سقف متحرک و شیشه متحرک در ایران

 

به این پست امتیاز دهید
[امتیاز کل: ۱ امتیاز میانگین: ۵]

سازه های متحرکسایبان جمع شوندهسقف متحرک

اجرای سقف اتوماتیکاجرای سقف جمع شواجرای سقف جمع شوندهاجزا سقف متحرکامکانات سقف جمع شوندهسقف اتوماتیکسقف برقیسقف پارچه ایسقف تاشوسقف جمع شوسقف جمع شونده پارچه ایسقف چادریقیمت سقف اتوماتیکمزایای سقف متحرک

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − یازده =

2 + 7 =

>> تماس با سایه بام <<