2 1

2 1


کاربرد سقف متحرک پارچه ای در استخر

 

یکی از کاربردهای سقف های متحرک پارچه ای، استفاده از آن ها به عنوان سقف متحرک استخرهاست. این نوع سقف ها در عین زیبایی، محیط استخر را از بارش باران، برف، شرایط جوی نامساعد و همچنین اشعه مستقیم آفتاب در امان نگه می دارند.

 

مزایای استفاده از سقف های پارچه ای به عنوان سقف استخرها

 

1 1

ظاهر شیک و مدرن

یکی از مهمترین مزایای این سقف ها در همه موارد، ظاهر شیک و مدرن آن هاست. این سقف ها با ظاهر مدرن خود جلوه خوبی به استخر می بخشند و این ظاهر چشم نواز، می تواند به جذب بیشتر مشتری کمک کند، بنابراین از آن می توان به عنوان یکی از مهمترین مزیت ها نام برد.

 

قابلیت باز و بسته شدن

از دیگر مزایای این سقف های پارچه ای، می توان به قابلیت باز و بسته شدن آن اشاره کرد. مثلا برخی از روزها که هوا مناسب است و نیازی به پوشش بر روی استخر وجود ندارد، می توان آن ها را بست و در شرایطی که وجود سقف لازم است آن ها را باز کرد، این موضوع به شرایط موجود بستگی دارد.

 

محافظت در برابر باد، باران، برف و نور آفتاب و همچنین جلوگیری از ورود گرد و خاک و …

بدن انسان حتی در روزهای ابری، می تواند تحت تاثیر اشعه خورشید قرار بگیرد. همچنین بارش برف یا باران به طور مستقیم می تواند بر کیفیت آب استخر تاثیر منفی بگذارد.

از طرفی با وزش باد ممکن است گرد و غبار وارد استخر شده و موجب نارضایتی مشتریان شود، بنابراین می توان با استفاده از سقف های پارچه ای تا حدود زیادی این مشکلات را بر طرف نمود.

 

ادامه مطلب  سقف های متحرک پارچه ای سایه بام

خنک شدن بیشتر محیط استخر

با توجه به خاصیت کششی سقف های پارچه ای و جنس خاص آن ها، می توان از آن ها برای کاهش دمای محیط نیز استفاده کرد. مثلا در ساعات اوج گرما، می توان تا ساعت ها بدون مشکل و بدون احساس گرمای زیاد از استخر استفاده کرد و از هوای مطلوب لذت برد.

 

2 1

همانطور که مشاهده می کنید، استفاده از سقف های متحرک برای فضاهای باز و نیمه بازی مانند استخرها با مزایای بسیاری همراه است. شما می توانید با استفاده از این سقف ها، زیبایی، جذابیت، کارایی و کیفیت بالا را با هم و در کنار یکدیگر تجربه کنید.

 

منبع : گروه تحقیقات و توسعه شرکت سایه بام ، اولین تولیدکننده سقف متحرک و شیشه متحرک در ایران

به این پست امتیاز دهید
[امتیاز کل: ۱ امتیاز میانگین: ۵]

سازه های ثابتسازه های متحرکسایبان جمع شوندهسقف متحرکمحوطه سازی

اجرای سقف اتوماتیکاجرای سقف جمع شواجرای سقف جمع شوندهاجرای سقف جمع شونده پارچه ایارتفاع سقف متحرکامکانات سقف جمع شوندهدوام و عمر مفید سقف های متحرکرنگ پودری در سقف های متحرکسقف اتوماتیکسقف استخرسقف بالکنسقف برقیسقف تاشوسقف شیبدارسقف قوسیقیمت سقف متحرک

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + شانزده =

1 + 1 =

>> تماس با سایه بام <<