4 8

۴ ۸


گارانتی قسمت های مختلف سازه های متحرک

 

به طور کلی موارد اصلی در دوام و طول عمر محصولات که جزو اجزا اصلی سیستم سقف های متحرک به حساب می آیند شامل غشاء پارچه ای ، سازه اصلی سقف، موتور و یراق الات می باشد. هر یک از این اجزا دارای گارانتی می باشند که به شرح زیر است:

 

2 5

غشاء PVC (پوشش پارچه ای) تاشو سقف متحرک:

پارچه هایی که در این سیستم مورد استفاده قرار می گیرند دارای ۵ سال گارانتی هستند. یعنی در طول این مدت ، پارچه ها از لحاظ مقاومت کششی، استانداردهای حریق، کیفیت رنگ، مقاومت گسیختگی و … دچار تغییر نخواهند شد و در مقایسه با کیفیت اولیه محصولات مورد تایید آزمایشگاه های پلیمر هستند. لازم به ذکر است طول عمر مفید این پوشش ها بین ۲۰ تا ۳۰ سال است.

 

1 8

 

سازه (Structure):

کلیه پروفیل های استفاده شده در سقف های متحرک از آلومینیوم با کیفیت تهیه شده اند، این سازه ها حتی در نواحی شرجی و ساحلی اکسید نشده و از دوام و کیفیت بالایی برخوردارند.

 

رنگ پودری الکترواستاتیک :

از رنگ پودری الکترو استاتیک، در اکثر لوازم آشپزخانه نظیر لباسشویی، یخچال، بدنه ی  ماکروفر و … استفاده می شود و دلیل آن طول عمر بالا و پوشانندگی بسیار مناسب است. برای پوششدهی تمامی فلزات آلومینیوم مورد استفاده در این سازه ها نیز از رنگ الکترواستاتیک استفاده می شود.

 

2 8

از ویژگی های رنگ پودری الکترو استاتیک می توان به ثبات در برابر تغییران آب و هوا، عدم خش پذیری، براق بودن، یکنواختی و یکدستی و ضخامت بالاتر( نسبت به سایر رنگ ها ) اشاره کرد.

 

ادامه مطلب  سقف های متحرک، آبنما، دیوار سبز، فلاور باکس و نور پردازی مناسب چگونه موجب افزایش کیفیت زندگی می شوند؟

موتور سقف برقی پارچه ای :

موتوری که در سقف های جمع شونده پارچه ای استفاده می شود از نوع موتورهای توبولار است که دارای  ۵ سال ضمانت است.

 

1 9

 

دیگر یراق آلات حرکتی در سقف های متحرک:

یراق آلات مورد استفاده در سقف های متحرک دارای  سال گارانتی هستند.

 

منبع : گروه تحقیقات و توسعه شرکت سایه بام ، اولین تولیدکننده سقف متحرک و شیشه متحرک در ایران

به این پست امتیاز دهید
[امتیاز کل: ۱ امتیاز میانگین: ۵]

سازه های متحرک

اجرای سقف متحرکدوام و عمر مفید سقف های متحرکرنگ پودری در سقف های متحرکسقف اتوماتیکسقف تاشوسقف جمع شوندهسقف جمع شونده برقیسقف جمع شونده پارچه ایسقف متحرکضمانت نامه سقف متحرکگارانتی سقف متحرکگارانتی سقف های متحرک

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + هجده =

55 − 50 =

>> تماس با سایه بام <<